Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 419/2 Kiev - Praha

08:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:00 Krakovets celnice (UA-PL)
21:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
22:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
00:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
02:30 Český Těšín celnice (CZ-PL)
03:30 Frydek-Mistek Příborská 1000, Opel autosalon
08:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
10:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: KiyPasTrans, ATP-5
Zavazadla: 1 bag up to 20kg(60x40x20)-free, every next from 200 CZK or 100 UAH
Dodatečná informace: Permit the carriage of cats and dogs in the presence of all documents (in season - the information necessary to specify), extra pay - 300UAH
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací