Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 436 Praha - Krakow - Lviv

08:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:35 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Aut. Nádr., nast.4, ul.Vaňurova 885/5
11:35 Harrachov celnice (CZ-PL)
12:20 Jelenia Gora Dw. PKS, ul. Obrońców Pokoju 1B
14:45 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
17:50 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:25 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
22:25 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
02:55 Krakovets celnice (UA-PL)
04:40 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
05:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
Dopravce: Lvivske ATP 14631
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací