Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 442 Praha-Vinnytsia

11:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
13:40 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
14:50 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
16:00 Ostrava Benzinka Shell
17:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
18:50 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
21:15 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera nast.M
01:30 Korczowa customs PL-UA
03:30 Krakovets celnice (UA-PL)
05:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
07:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:00 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Dodatečná informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher/
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací