Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 442 Vinnytsia-Praha

09:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:25 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
11:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:25 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera nast.M
23:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
00:35 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Benzinka Shell
03:05 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
04:15 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
06:45 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(30x50x100)-free, every next from 200 CZK.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím