Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 477 Khmelnytskiy - Khust

12:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:20 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
16:40 Burshtyn Zastavka na znamení
17:00 Galych Zastavka na znamení
17:25 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
18:00 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
18:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
19:51 Vyshkiv (Ivano Frankivska obl.) Zastavka na znamení
20:25 Mizhgirya Aut. Nádr., ul.Olbrachta 9
20:56 Nizhniy Bystryi Zastavka na znamení
21:36 Khust Aut. Nádr. ul. Ivana Franka 118
Dopravce: Podllya Tour
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací