Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 478 Хуст - Хмельницкий

10:00 Khust Aut. Nádr. ul. Ivana Franka 118
10:40 Nizhniy Bystryi Zastavka na znamení
11:20 Mizhgirya Aut. Nádr., ul.Olbrachta 9
11:51 Vyshkiv (Ivano Frankivska obl.) Zastavka na znamení
13:10 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
14:00 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
14:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
15:16 Galych Zastavka na znamení
15:36 Burshtyn Zastavka na znamení
16:01 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
17:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
20:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Podllya Tour
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací