Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 53 Gorlitz - Munchen (07:30)

07:30 Gorlitz Hbf
08:20 Bautzen August-Bebel-Platz
09:35 Dresden Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
10:45 Chemnitz ZOB
11:35 Zwickau Hbh Hst. Nord
12:20 Plauen Waldfrieden
13:35 Bayreuth Hbf - stan. 5
14:45 Nurnberg airport Letiště
16:10 Ingolstadt Nordbahnhof
17:10 München P+R Fröttmaning
17:30 München ZOB
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací