Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 53 Munchen - Gorlitz (09:00)

09:00 München ZOB
09:30 München Fröttmaning P+R Parkplatz
10:35 Ingolstadt Nordbahnhof
12:05 Nurnberg airport Letiště
13:15 Bayreuth Hbf - stan. 5
14:30 Plauen Waldfrieden
15:15 Zwickau Hbh Hst. Nord
16:05 Chemnitz ZOB
17:15 Dresden Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
18:25 Bautzen August-Bebel-Platz
19:05 Gorlitz Hbf
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací