Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 539 Bardejov - Praha

19:00 Bardejov Aut. Nádr.
20:10 Stara Lubovna Aut. Nádr.
20:30 Podolínec Aut. Nádr.
20:50 Kežmarok Aut. Nádr.
21:15 Poprad Aut. Nádr.
22:10 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
22:35 Ružomberok Aut. Nádr.
23:20 Vrútky Aut. Nádr.
23:50 Žilina Aut. Nádr.
00:30 Považská Bystrica Dom. sluzieb
01:15 Trenčín Aut. Nádr.
02:25 Uherské Hradiště Aut. Nádr.
04:00 Brno Aut. Nádr. u hotelu Grand
06:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Student Agency
Storno podmínky: do 12h: 75%
po 12h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací