Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 539 Praha - Košice (07:00)

07:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:45 Brno Aut. Nádr. u hotelu Grand
11:00 Uherské Hradiště Aut. Nádr.
12:00 Trenčín Aut. Nádr.
12:40 Považská Bystrica Dom. sluzieb
13:10 Žilina Aut. Nádr.
13:35 Vrútky Aut. Nádr.
14:25 Ružomberok Aut. Nádr.
14:55 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
15:40 Poprad Aut. Nádr.
16:10 Levoca Aut. Nádr.
17:05 Prešov Aut. Nádr.
17:40 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
Dopravce: Student Agency
Storno podmínky: do 12h: 75%
po 12h: jízdenka je nevratná
Slevy: 15% Student (Euro26)
15% Student (ISIC)
15% Student (ITIC)
15% Ditě od 0-15 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací