Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 562 Слободка-Смотричская - Хмельницкий

05:20 Slobidka-Smotritska Zastavka na znamení
05:35 Chorna (Chemerovetskiy r-n) Zastavka na znamení
05:55 Smotrich (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:07 Balyn (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
06:14 Stara Guta (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:21 Rudka (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:28 Lysohirka, Dunayevetskyy r-n Zastavka na znamení
06:34 Tynna Zastavka na znamení
06:40 Tomashivka (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:47 Kosogirka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
06:53 Sosnivka (Yarmolinetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:58 Yasenivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
07:02 Tomashivka (Yarmolinetskiy r-n) Zastavka na znamení
07:11 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
07:23 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
07:31 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
08:05 Khmelnytskyi Aut. Nádr. - 2, ul. Shevchenka 66
Dopravce: Podllya Tour
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací