Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 616 Sozopol - Dnipropetrovsk

10:00 Sozopol restaurant Cherno more
10:15 Chernomorets on the route (under the bridge)
10:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
11:00 Sarafovo zastavka airport
11:20 Pomorie Bus Station in new town
11:30 Aheloy restaurant Black And White
11:35 Ravda post,restaurant Tornado
11:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
12:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
12:40 Obzor Aut. Nádr.
12:50 Byala АЗС у дороги
13:00 Kamchia развилка на Камчию
13:30 Varna "Poligraphia" bus station
13:50 Saints Constantine and Helena Parking near complex
13:55 Slanchev Den Bus Station
14:10 Zlatni pyasatsi Управление
14:20 Kranevo "Top Market" bus station
14:30 Albena Bus Station
14:50 Balchik Gas Station "Lafi"
15:30 Kavarna route Varna - Durankulak
11:00 Mykolaiv Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
19:00 Zaporizhia Lenina ave. 92, Shopping center "Palmira plaza"
20:00 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
Dopravce: ODD Doris
Zavazadla: 1 bag up to 20kg(20x30x60)-free, every next - 30 EUR
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací