Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 65 Винница - Очаков

06:45 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
07:45 Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
08:15 Bratslav Aut. Nádr.
08:50 Tulchyn Aut. Nádr.
09:55 Trostyanets (Velykomyhailivskyi r-n) Aut. Nádr.
10:20 Obodivka (Vinnitska obl.) Aut. Nádr.
10:40 Balanovka Aut. Nádr.
11:10 Bershad Aut. Nádr.
11:45 Dzhulynka Aut. Nádr.
12:35 Gaivoron (Kirovogradska obl.) Aut. Nádr.
13:35 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) "Yatran"
13:45 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) Aut. Nádr., ul.Privokzalna 10
14:45 Kryve Ozero Aut. Nádr.
16:00 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
17:05 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
17:55 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
19:00 Nova Odesa Kukhareva 8g
20:10 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 10% from ticket price
Storno podmínky: do 2h: 90%
odjezd od 2h do 0h: 80%
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací