Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 731 Gorodok - V.Karabchyev - Khmelnytskyy

05:25 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
05:40 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
05:45 Stara Pisochna Zastavka na znamení
05:48 Kupyn Zastavka na znamení
05:55 Velyka Levada Zastavka na znamení
06:06 Skipche Zastavka na znamení
06:25 Velykyi Karabychiiv Aut. Nádr.
06:45 Skipche Zastavka na znamení
06:56 Syrvatintsi Zastavka na znamení
07:01 Zavadyntsi (Хмельницька обл.) Zastavka na znamení
07:10 Velyka Yaromyrka Zastavka na znamení
07:20 Lisovody Zastavka na znamení
07:45 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
07:54 Zhyshcynytsi Zastavka na znamení
08:07 PIlniy Oleksinets, Hmelnitska obl Zastavka na znamení
08:25 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
08:39 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
08:47 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
08:55 Skarzhentsi, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
09:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr. - 2, ul. Shevchenka 66
09:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Podllya Tour
Dodatečná informace: ВХ 3089 АМ, ВХ 0370 ВО, ВХ 8841 АС
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací