Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 807 815 Михаловце - Брэдфорд

06:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
06:30 Prešov Aut. Nádr.
07:20 Levoca Aut. Nádr.
08:00 Poprad Aut. Nádr.
08:40 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
09:10 Ružomberok Aut. Nádr.
10:50 Žilina Aut. Nádr.
11:20 Považská Bystrica Aut. Nádr.
12:00 Trenčín Aut. Nádr.
16:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
17:30 Plzeň CAN, ul.Husova 90
05:50 Brussel Aut. Nádr. Eurolines
08:50 Dover Aut. Nádr.
13:30 Peterborough Queensgate Bus Station
14:30 Leicester St. Margarets Bus Station, Stop 21,22
14:00 Birmingham Paradise Circus Queensway
15:45 Derby Aut. Nádr.
16:30 Sheffield Brown Street, post code S1
16:30 Bradford William Street, BD1
Dopravce: INTERBUS
Zavazadla: 1 bag from 5 EUR
Storno podmínky: do 24h: 75%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná
Slevy: 14% Mládež do 26 let
14% Důchodce od 60 let
38% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací