Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 807 815 Brodford - Michalovce

05:00 Bradford William Street, BD1
06:00 Sheffield Brown Street, post code S1
07:30 Derby Aut. Nádr.
08:30 Birmingham Paradise Circus Queensway
08:30 Leicester St. Margarets Bus Station, Stop 21,22
08:00 Peterborough Queensgate Bus Station
13:30 Dover Aut. Nádr.
19:30 Brussel Aut. Nádr. Eurolines
05:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
06:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
11:00 Trenčín Aut. Nádr.
11:30 Považská Bystrica Aut. Nádr.
11:50 Žilina Aut. Nádr.
13:50 Ružomberok Aut. Nádr.
14:10 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
15:00 Poprad Aut. Nádr.
15:30 Levoca Aut. Nádr.
16:10 Prešov Aut. Nádr.
17:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
Dopravce: INTERBUS
Zavazadla: 1 bag from 5 EUR
Storno podmínky: do 24h: 75%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná
Slevy: 14% Mládež do 26 let
14% Důchodce od 60 let
38% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací