Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 82 Khmelnytskiy - Voznesensk

08:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:30 Letychiv Aut. Nádr., ul.50-ricca Zovtnja 1
10:15 Lityn Aut. Nádr., ul.Rjadanska 7
11:15 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
12:15 Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
13:15 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
15:05 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
16:00 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) "Yatran"
16:15 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) Aut. Nádr., ul.Privokzalna 10
17:15 Kryve Ozero Aut. Nádr.
18:25 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
19:30 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
20:10 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 10% from ticket price
Storno podmínky: do 2h: 90%
odjezd od 2h do 0h: 80%
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací