Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 846402 Bonn - Warszawa - Kiev

07:40 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
08:25 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
09:25 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:05 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
10:35 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
11:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:10 Hamm Willy-Brandt-Platz
13:05 Munster Hbf, Bremerplatz
14:10 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
19:55 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
21:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:00 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
17:20 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:35 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:35 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
23:30 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: Ecolines
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Storno podmínky: do 24h: 80%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací