Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 846403 Киев - Варшава - Бонн

07:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:50 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:05 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
14:25 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
10:05 Braunschweig OB am Hbf, Salzdahlumer Str.
11:15 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
12:50 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:55 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:00 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
15:55 Hamm Willy-Brandt-Platz
16:40 Dortmund ZOB, Steinstrasse
17:20 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
17:55 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
18:35 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
19:25 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
20:05 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
Dopravce: Ecolines
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Storno podmínky: do 24h: 80%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací