Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 847001 Riga - Freiburg

18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:55 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:20 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg ZOB am Hbf
10:05 Braunschweig Berliner platz,, v blízkosti Hlavního nádraží
11:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:35 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:30 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:25 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:00 Darmstadt Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
16:50 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:55 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:30 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
19:25 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:50 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Storno podmínky: do 24h: 80%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná
Slevy: 50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací