Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 847002 Freiburg - Warsaw - Kiev

07:30 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
08:30 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
09:00 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
09:55 Baden-Baden Hauptbahnhof DB, Ooser Bahnhofstraße between 5 and 7
10:35 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
11:45 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
12:35 Darmstadt Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
13:20 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
14:15 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
16:10 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
16:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
18:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
20:00 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:00 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
17:20 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:35 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:35 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
23:30 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: ECOLINES
Storno podmínky: do 24h: 80%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací