Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 86 Кельн - Пистиччи

07:00 Köln airport Flughafen ZOB
09:20 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
09:55 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
10:30 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
11:55 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
13:15 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
14:30 Ulm Neue Strasse
15:40 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
16:35 München P+R Fröttmaning
02:50 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
05:00 San Severo Stazione FS
05:20 San Severo Transfer
06:20 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
06:40 Melfi Stazione FS
06:50 Rionero in Vulture Stazione FS
07:05 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
07:25 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
07:55 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
08:25 Grassano SCALO - Stazione FS
08:50 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
09:05 Ferrandina SCALO - Stazione FS
09:15 Pisticci Scalo Ferroviario
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Storno podmínky: do 48h: 70%
po 48h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 25 let
10% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací