Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 87 Пистиччи - Льеж

13:40 Pisticci Scalo Ferroviario
13:50 Ferrandina SCALO - Stazione FS
14:00 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
14:10 Grassano SCALO - Stazione FS
14:25 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
14:55 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
15:25 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
15:45 Rionero in Vulture Stazione FS
16:00 Melfi Stazione FS
16:20 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
17:15 San Severo Transfer
17:40 San Severo Stazione FS
19:10 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
05:05 Olten Aut. Nádr.
05:55 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
09:45 Metz Boulevard POINCARE'
10:30 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
10:50 Luxemburg Park and Ride
13:15 Liege Piazza Guillemins
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Storno podmínky: do 48h: 70%
po 48h: jízdenka je nevratná
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací