Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 878 Хмельницкий - Почаев

08:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:15 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
09:41 Velykiy Chernyatyn Zastávka na požádání
09:51 Antoniny Zastávka na požádání
10:05 Antoniny Aut. Nádr.
10:36 Volytsya-Polyova Zastávka na požádání
10:51 Korovye Zastávka na požádání
11:00 Teofipol (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
11:07 Korovye Zastávka na požádání
11:23 Denysivka (Khmelnytska obl.) Zastávka na požádání
11:45 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
12:15 Yampil (Khmelnitska obl.) Zastávka na požádání
12:41 Katerynivka (Ternopilska obl.) Zastávka na požádání
13:15 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
13:40 Pochaiv Aut. Nádr.
Dopravce: Podillya Tour
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací