Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 879 Почаев - Хмельницкий

14:15 Pochaiv Aut. Nádr.
14:40 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
15:06 Katerynivka (Ternopilska obl.) Zastávka na požádání
15:40 Yampil (Khmelnitska obl.) Zastávka na požádání
16:10 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
16:16 Denysivka (Khmelnytska obl.) Zastávka na požádání
16:26 Korovye Zastávka na požádání
16:50 Teofipol (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
17:05 Korovye Zastávka na požádání
17:16 Volytsya-Polyova Zastávka na požádání
17:35 Antoniny Aut. Nádr.
17:41 Antoniny Zastávka na požádání
17:56 Velykiy Chernyatyn Zastávka na požádání
18:20 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
19:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Podillya Tour
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací