Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 89 Сантерамо-ин-Колле - Льеж

11:45 Santeramo in Colle c/o Agip via Gioia
12:25 Noci Villa Comunale di fronte Orologio
12:40 Putignano Via Cappuccini front B.ca Roma
12:55 Turi Largo Marchesale
13:10 Casamassima V Noicattaro 56 Bar Melior
13:45 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
14:10 Bitonto Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
14:30 Terlizzi Corso Garibaldi
14:40 Ruvo di Puglia Via De Filippo 2
14:55 Corato Via Andria 90 c/o AGIP
15:15 Andria Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
05:05 Olten Aut. Nádr.
05:55 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
09:45 Metz Boulevard POINCARE'
10:30 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
10:50 Luxemburg Park and Ride
13:15 Liege Piazza Guillemins
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Storno podmínky: do 48h: 70%
po 48h: jízdenka je nevratná
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací