Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 91 Aachen - Aalborg

05:15 Aachen Wilmersdorfer Straße
06:15 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
07:00 Düsseldorf ZOB am Hbf
08:30 Dortmund ZOB am Hbf, Bstg. 1-8
10:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:15 Hannover ZOB am Hbf, Raschplatz
14:15 Hamburg ZOB am Hbf
16:45 Flensburg ZOB, südliche Holmpassage
18:00 Kolding Dworzec autobusowy stan. 18
18:30 Vejle TDC Truckcenter
19:30 Aarhus Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
21:00 Aalborg Aut. Nádr.
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1 bag up to 23k (74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací