Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 91 Liege - Santeramo in Colle

09:15 Liege Piazza Guillemins
11:15 Luxemburg Park and Ride
11:35 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
12:20 Metz Boulevard POINCARE'
16:10 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
17:05 Olten Aut. Nádr.
06:55 Andria Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
07:15 Corato Via Andria 90 c/o AGIP
07:30 Ruvo di Puglia Via De Filippo 2
07:40 Terlizzi Corso Garibaldi
08:00 Bitonto Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
08:25 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
08:50 Casamassima V Noicattaro 56 Bar Melior
09:00 Turi Largo Marchesale
09:15 Putignano Via Cappuccini front B.ca Roma
09:30 Noci Villa Comunale di fronte Orologio
09:45 Santeramo in Colle c/o Agip via Gioia
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Storno podmínky: do 48h: 70%
po 48h: jízdenka je nevratná
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací