Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 915 Lviv - Ivano-Frankivsk - Sozopol

07:00 Lviv Naukova str., 35a, parking near Silpo market
08:00 Stryi Bolekhivska str, 49/ Gas station OKKO
09:30 Kalush Ivano-Frankivska str, 140 / Gas station OKKO
10:00 Ivano-Frankivsk Kalushske shosse str. 2d/Gas station WOG
11:45 Kolomyya Karpatska str. 142-b / Gas station OKKO
13:30 Chernivtsi Korovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil
05:30 Kavarna route Varna - Durankulak
06:10 Balchik Gas Station "Lafi"
06:30 Albena Bus Station
06:40 Kranevo "Top Market" bus station
06:50 Zlatni pyasatsi Управление
07:05 Slanchev Den Bus Station
07:10 Saints Constantine and Helena Parking near complex
07:30 Varna "Poligraphia" bus station
08:00 Kamchia развилка на Камчию
08:10 Byala АЗС у дороги
08:20 Obzor Aut. Nádr.
09:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
09:20 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
09:25 Ravda post,restaurant Tornado
09:30 Aheloy restaurant Black And White
09:40 Pomorie Bus Station in new town
10:00 Sarafovo zastavka airport
10:20 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Chernomorets on the route (under the bridge)
11:00 Sozopol restaurant Cherno more
Dopravce: ODD Doris
Zavazadla: 1 bag up to 20kg(20x30x60)-free
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací