Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 95 Santeramo in Colle - Lyon

17:20 Santeramo in Colle c/o Agip via Gioia
18:00 Noci Villa Comunale di fronte Orologio
18:15 Putignano Via Cappuccini front B.ca Roma
18:30 Turi Largo Marchesale
18:40 Casamassima V Noicattaro 56 Bar Melior
19:05 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
19:35 Bitonto Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
19:55 Terlizzi Corso Garibaldi
20:10 Ruvo di Puglia Via De Filippo 2
20:30 Corato Via Andria 90 c/o AGIP
20:50 Andria Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
11:35 Grenoble Place de la Gare c/o H.TERMINUS
13:15 Lyon Aut. Nádr. Perrache Cours de Verdun
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Storno podmínky: do 48h: 70%
po 48h: jízdenka je nevratná
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací