Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 962 Хмельницкий - Писочна - Городок

11:15 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr. - 2, ul. Shevchenka 66
11:34 Khmelnytskyi Kamyanetskaya
11:47 Skarzhentsi, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
11:55 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
12:03 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
12:20 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
12:36 PIlniy Oleksinets, Hmelnitska obl Zastavka na znamení
12:49 Zhyshcynytsi Zastavka na znamení
13:10 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
13:30 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
13:34 Stara Pisochna Zastavka na znamení
13:37 Kupyn Zastavka na znamení
13:46 Velyka Levada Zastavka na znamení
13:55 Kupyn Zastavka na znamení
13:58 Stara Pisochna Zastavka na znamení
14:10 Nova PIsochna, Hmelnitska obl Zastavka na znamení
14:19 Stara Pisochna Zastavka na znamení
14:23 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
14:35 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
Dopravce: Podllya Tour
Dodatečná informace: ВХ 8401 ВН, ВХ 4501 ВМ, ВХ 2510 АМ
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací