Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 98 Пистиччи - Зинген

18:30 Pisticci Scalo Ferroviario
18:40 Ferrandina SCALO - Stazione FS
18:50 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
19:00 Grassano SCALO - Stazione FS
19:15 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
19:45 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
20:15 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
20:35 Rionero in Vulture Stazione FS
20:50 Melfi Stazione FS
21:10 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
21:50 Foggia Stazione FS
22:00 San Severo Transfer
08:30 Lugano Stazione Bus
10:20 Luzern Parking Bus Inselipark
11:20 Zürich Aut. Nádr., Limmatstrasse 5
11:45 Winterthur Autolsilo ARCH
12:50 Singen strada x Radolfzeller c\o Stadio
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Storno podmínky: do 48h: 70%
po 48h: jízdenka je nevratná
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací