Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky A03 Польша - Лечче

05:00 Bialystok Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
06:30 Krasnystaw Parkoviště naproti vlak.nadr.
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
09:00 Krasnik dworzec PKS
09:30 Annopol Aut. Nádr.
10:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:00 Sanok Vlak. Nádr, ul. Dworcowa 4
09:30 Walbrzych Parkoviště vedle hotelu "Sudety" ul.Parkowa
06:55 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:00 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
13:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
18:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
06:10 Lomza Dw. PKS
07:00 Chelm dworzec PKS
07:00 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
09:45 Ozarow Aut. Nádr.
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
09:30 Rymanow Stacja BP
10:00 Swidnica Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
13:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
18:50 Kostopol Bus Station, Burova 19
15:35 Korosten Aut. Nádr. ul. 2 Bazarnaya
20:00 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
06:50 Ostroleka dworzec PKS
08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS, ul. Zamojska 9
10:00 Nisko Plac Wolności
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parkoviště za hotelem "Accademia"
13:30 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
10:30 Dzierzoniow Aut. Nádr. vedle vlak. nádr.
14:30 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
20:00 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. Belgorodska ul. 39
17:50 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. Belgorodska ul. 39
21:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
07:50 Pułtusk Aut. Nádr.
09:30 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
08:45 Lubaczów Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
14:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
15:00 Strzelce Opolskie hotel Leśny
22:20 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
19:25 Manevychi Aut. Nádr. ul.Lutskaya, 9
22:30 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
09:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
09:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
15:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
10:45 Jaslo Vlak. Nádr. nast. Wagabunda
02:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
23:55 Chelm Dworzec PKP, ul. Kolejowa
00:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:40 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
11:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
09:45 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
11:15 Baranów Sandomierski Request stop
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
01:25 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
01:00 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
12:50 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
12:15 Kielce Dworzec PKS
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
11:40 Mielec Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
15:15 Zabrze Pl. Warszawski
15:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
13:30 Radomsko dworzec PKS
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
10:30 Lancut Benzinka Orlen
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
11:30 Ropczyce Dworzec PKS
15:00 Sosnowiec Parkoviště, ul. Baczyńskiego 2
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
12:00 Debica Vlak. Nádr.
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
12:15 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:45 Tarnow Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
13:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
15:00 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
17:00 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
00:59 Maribor Dw.Autobusowy, ul. Mlinska 1
01:45 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
02:45 Ljubljana Dw.Autobusowy, Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
04:00 Gorizia Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
08:00 Ravenna Dw.Kolejowy Piazzale Farini
08:45 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
09:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
10:45 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
11:30 Civitanova Marche Benzinka Esso Via Silvio Pellico 46
12:15 San Benedetto del Tronto Aut. Nádr., Via Antonio Gramesci
13:30 Pescara Dw.Kolejowy Piazza Vittoria
14:45 Termoli Dw.Kolejowy Piazza Garibaldi
15:45 Foggia Dw.Kolejowy
18:00 Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
19:00 Taranto Dw.Kolejowy Piazza Liberta
20:15 Brindisi Dworzec kolejowy
21:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 bags up to 30kg 90x75x25 cm free
Dodatečná informace: Carriage of animals is not allowed
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 0h: 10%
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací