Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky A05 Poland - Palermo

05:00 Bialystok Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
06:30 Krasnystaw Parkoviště naproti vlak.nadr.
09:00 Sanok Vlak. Nádr, ul. Dworcowa 4
09:00 Krasnik dworzec PKS
18:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:30 Walbrzych Parkoviště vedle hotelu "Sudety" ul.Parkowa
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:55 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:00 Krasnik dworzec PKS
09:30 Rymanow Stacja BP
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
07:00 Chelm dworzec PKS
09:30 Annopol Aut. Nádr.
10:00 Swidnica Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
07:00 Zamosc Dw. PKS st.0
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:10 Lomza Dw. PKS
08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
09:45 Ozarow Aut. Nádr.
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
13:30 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
06:50 Ostroleka dworzec PKS
10:30 Dzierzoniow Aut. Nádr. vedle vlak. nádr.
10:00 Nisko Plac Wolności
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parkoviště za hotelem "Accademia"
14:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
09:30 Pulawy Aut. Nádr., nast.8
08:45 Lubaczów Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
07:50 Pułtusk Aut. Nádr.
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
09:00 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
10:45 Jaslo Vlak. Nádr. nast. Wagabunda
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
09:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:45 Radom dworzec PKS
15:00 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
09:45 Jaroslaw Dworzec PKP
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
11:15 Baranów Sandomierski Aut. Nádr., ul. Fabryczka/ul. Krakowska
11:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
15:15 Zabrze Pl. Warszawski
11:40 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
12:50 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr.
15:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
12:15 Kielce Dworzec PKS
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
11:40 Mielec Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:30 Radomsko dworzec PKS
10:30 Lancut Benzinka Orlen
12:45 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
15:00 Sosnowiec Parkoviště, ul. Baczyńskiego 2
11:30 Ropczyce Aut. Nádr., stan. B.P. Batory
12:00 Debica Vlak. Nádr.
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:15 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
12:45 Tarnow Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
14:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
15:00 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
20:00 Brno Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
02:30 Villach Hauptbahnhof
04:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
05:30 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
05:30 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
12:30 Roma Autostazione Tiburtina
15:30 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Salerno Piazza Concordia
19:30 Cosenza Dw. Kolejowy - Vagliolise
20:30 Lamezia Terme Dworzec kolejowy
21:00 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
22:20 Villa San Giovanni Dw. Kolejowy
23:20 Messina Dworzec kolejowy
00:45 Catania Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
01:45 Siracusa Vlak. Nádr.
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 bags up to 30kg 90x75x25 cm free
Dodatečná informace: Carriage of animals is not allowed
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 0h: 10%
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací