Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky A05 Poland - Palermo

05:00 Bialystok Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
09:30 Walbrzych Parkoviště vedle hotelu "Sudety" ul.Parkowa
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
10:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
06:55 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:00 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:00 Sanok Vlak. Nádr, ul. Dworcowa 4
09:00 Krasnik dworzec PKS
09:00 Krasnik dworzec PKS
06:30 Krasnystaw Parkoviště naproti vlak.nadr.
09:30 Annopol Aut. Nádr.
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
07:00 Zamosc Dw. PKS st.0
07:00 Chelm dworzec PKS
09:30 Rymanow Stacja BP
06:10 Lomza Dw. PKS
13:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
10:00 Swidnica Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
06:50 Ostroleka dworzec PKS
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
09:45 Ozarow Aut. Nádr.
10:00 Nisko Plac Wolności
13:30 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
10:30 Dzierzoniow Aut. Nádr. vedle vlak. nádr.
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
14:30 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
09:30 Pulawy Aut. Nádr., nast.8
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
07:50 Pułtusk Aut. Nádr.
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parkoviště za hotelem "Accademia"
14:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
08:45 Lubaczów Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
15:00 Strzelce Opolskie hotel Leśny
10:45 Jaslo Vlak. Nádr. nast. Wagabunda
15:00 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
09:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:45 Radom dworzec PKS
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
09:00 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
15:15 Zabrze Pl. Warszawski
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
11:15 Baranów Sandomierski Aut. Nádr., ul. Fabryczka/ul. Krakowska
11:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
11:40 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
09:45 Jaroslaw Dworzec PKP
11:40 Mielec Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
15:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
12:50 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr.
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
12:15 Kielce Dworzec PKS
13:30 Radomsko dworzec PKS
12:45 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
10:30 Lancut Benzinka Orlen
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
11:30 Ropczyce Aut. Nádr., stan. B.P. Batory
15:00 Sosnowiec Parkoviště, ul. Baczyńskiego 2
12:00 Debica Vlak. Nádr.
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:15 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
12:45 Tarnow Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
14:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
15:00 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
20:00 Brno Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
02:30 Villach Hauptbahnhof
04:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
12:30 Roma Autostazione Tiburtina
15:30 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Salerno Piazza Concordia
19:30 Cosenza Dw. Kolejowy - Vagliolise
20:30 Lamezia Terme Dworzec kolejowy
21:00 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
22:20 Villa San Giovanni Dw. Kolejowy
23:20 Messina Dworzec kolejowy
00:45 Catania Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
01:45 Siracusa Vlak. Nádr.
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 bags up to 30kg 90x75x25 cm free
Dodatečná informace: Carriage of animals is not allowed
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 0h: 10%
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací