Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky A05 Poland - Palermo

05:00 Bialystok Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Krasnystaw Parkoviště naproti vlak.nadr.
09:00 Krasnik dworzec PKS
09:00 Krasnik dworzec PKS
09:00 Sanok Vlak. Nádr, ul. Dworcowa 4
10:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:30 Walbrzych Parkoviště vedle hotelu "Sudety" ul.Parkowa
06:55 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:00 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
18:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
13:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
06:10 Lomza Dw. PKS
07:00 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
07:00 Chelm dworzec PKS
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
09:30 Annopol Aut. Nádr.
09:30 Rymanow Stacja BP
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
10:00 Swidnica Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
13:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
18:50 Kostopol Bus Station, Burova 19
20:00 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
15:35 Korosten Aut. Nádr. ul. 2 Bazarnaya
06:50 Ostroleka dworzec PKS
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS, ul. Zamojska 9
08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:00 Nisko Plac Wolności
09:45 Ozarow Aut. Nádr.
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
13:30 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
10:30 Dzierzoniow Aut. Nádr. vedle vlak. nádr.
14:30 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
21:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
20:00 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. Belgorodska ul. 39
17:50 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. Belgorodska ul. 39
07:50 Pułtusk Aut. Nádr.
08:45 Lubaczów Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
09:30 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parkoviště za hotelem "Accademia"
14:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
15:00 Strzelce Opolskie hotel Leśny
22:30 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
22:20 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
19:25 Manevychi Aut. Nádr. ul.Lutskaya, 9
09:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
10:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:45 Jaslo Vlak. Nádr. nast. Wagabunda
15:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
00:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
02:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
23:55 Chelm Dworzec PKP, ul. Kolejowa
11:40 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
09:45 Jaroslaw Dworzec PKP
11:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
11:15 Baranów Sandomierski Aut. Nádr., ul. Fabryczka/ul. Krakowska
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
15:15 Zabrze Pl. Warszawski
01:00 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
01:25 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
12:50 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
12:15 Kielce Dworzec PKS
11:40 Mielec Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
15:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:30 Lancut Benzinka Orlen
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
13:30 Radomsko dworzec PKS
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
11:30 Ropczyce Aut. Nádr., stan. B.P. Batory
15:00 Sosnowiec Parkoviště, ul. Baczyńskiego 2
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
12:00 Debica Vlak. Nádr.
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
12:15 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:45 Tarnow Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
14:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
15:00 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
20:00 Brno Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
02:30 Villach Hauptbahnhof
04:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
12:30 Roma Autostazione Tiburtina
15:30 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Salerno Piazza Concordia
19:30 Cosenza Dw. Kolejowy - Vagliolise
20:30 Lamezia Terme Dworzec kolejowy
21:00 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
22:20 Villa San Giovanni Dw. Kolejowy
23:20 Messina Dworzec kolejowy
00:45 Catania Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
01:45 Siracusa Vlak. Nádr.
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 bags up to 30kg 90x75x25 cm free
Dodatečná informace: Carriage of animals is not allowed
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 0h: 10%
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací