Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky BG00 Лондон - Гамбург - София

23:00 London Victoria Coach Station, 164 Buckingham Palace Road
06:30 Bruges Aut. Nádr.
07:15 Gent Dampoort Station
08:30 Brussel CCN Gare du Nord
10:00 Genk Aut. Nádr., pl. 7
10:30 Maastricht Maastricht Station Parallelweg 44-45, 6221 BD
11:00 Aachen Wilmersdorfer Straße
12:30 Köln airport Flughafen ZOB
14:00 Essen ZOB bei HbF
15:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:00 Hamburg Zentral Omnibus Bahnhof
13:45 Bremen ZOB, Internationale
15:30 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
17:30 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
19:00 Eisenach Parkoviště, Julius-Lippold-Straße
20:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
20:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
21:00 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
22:30 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
23:30 Bayreuth GII Goethestrasse
00:30 Nurnberg ZOB
01:45 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
03:15 Passau Hbf. Bedarfshaltestelle
06:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
21:00 Sofia Aut. Nádr. "Serdika"
Dopravce: Radina VIP
Zavazadla: 1 bag -free, every next from 5 EUR.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 26 let
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
99% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací