Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Chernivtsi - Ternopil - Moskva

05:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
06:00 Storozhynets Aut. Nádr., ul. Fedkovytcha 2
06:55 Vyzhnytsia Aut. Nádr., ul. Obiizdna 2
07:15 Kosiv Aut. Nádr.
07:55 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
08:45 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
09:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
10:05 Galych Aut. Nádr., ul. Okruzhna 3
10:30 Burshtyn Aut. Nádr., ul. Mitskevitcha 43
10:55 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
11:35 Berezhany Aut. Nádr., ul.Privokzalnaja 3
12:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:10 Zbarazh Aut. Nádr.
14:10 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
14:55 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
15:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:35 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
19:10 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
21:20 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
21:35 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
07:50 Orel AZS Rosnieft (odejście od Orel - obwód bypass)
11:00 Tula GAI (192 km objížďka Tula H-2)
15:00 Moskva AS "Navojasenevskaja ", Novoyasenenvsky tupik 4
Dopravce: PKP Denysivka-Plus
Zavazadla: 1 baggage up to 10-30kg (100х50х30), every next 50 UAH/kg
Dodatečná informace: Small dogs are allowed, full ticket price, for more infromation contact call-center
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací