Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Dolyna - Lodz

17:00 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
17:30 Rozhniativ Aut. Nádr., ul.Vitovskeho 2
17:50 Broshniv Aut. Nádr., ul.22 sicnja 138a
18:20 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
19:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
20:45 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
22:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
22:45 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
00:20 Krakovets celnice (UA-PL)
00:30 Korczowa customs PL-UA
01:30 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
02:10 Sandomierz ul. 11 listopada 30
03:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
04:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
06:10 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
Dopravce: Fedak I.M.
Zavazadla: 10% of the ticket price
Dodatečná informace: Driver: +38066 666 85 00, +38 098 377 88 78+38063 221 08 57
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Student
10% Ditě od 16-17 let
15% Důchodce od 60 let
25% Vojáci ATO
25% Ditě od 13-15 let
30% Ditě od 11-12 let
50% Ditě od 0-10 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací