Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Dusseldorf - Kiev(4) - Zaporizhia

05:30 Düsseldorf ZOB
06:00 Duisburg Hbf., ZOB
06:30 Essen ZOB
07:15 Dortmund ZOB
08:30 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
10:00 Hannover ZOB
11:00 Braunschweig ZOB
12:30 Magdeburg ZOB am Hbf
14:00 Leipzig Ostseite Bussteig 5
15:30 Dresden Riegel Platz
06:00 Lviv Autobusové nádraží, v blízkosti bariéry, 109 Strijska str.
09:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
13:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:00 Lubny Aut. Nádr., Radyanska 157
19:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
21:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
00:01 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
01:30 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
Dopravce: Benz Express
Zavazadla: 2 bag up to 50kg(60x40x40)-free, every next 1kg from 1 EUR
Dodatečná informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 50-80% of ticket price.
Storno podmínky: do 744h: 90%
odjezd od 744h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 12-16 let
10% Invalida
10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 5-12 let
50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací