Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky E-770 Нидерланды - Германия - Польша

15:00 Bonn Thomastr. - Busparkplatz am alten Friedhof
13:00 Amsterdam Eurolines autobusové nádraží Duivendrecht, Stationsplein
04:10 Olesnica Dw.PKS
05:00 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
07:00 Krapkowice LOTOS stanice, na silnici 45 Krapkowice Opole (mezi Strzelce Op, a Opole)
09:15 Tychy bay v hotelu Tychy, ul.Jana Pavla II MPK
09:00 Sosnowiec Parkoviště, ul. Baczyńskiego 2
11:15 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
12:30 Mielec Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
10:15 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
14:45 Lubaczów Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
15:30 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
14:00 Rotterdam Busstation Conradstraat
05:15 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
07:45 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
08:15 Kedzierzyn-Kozle Dw. PKS, ul. Czerwińskiego
09:35 Pszczyna Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17
09:45 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
12:00 Kielce Dworzec PKS
12:50 Baranów Sandomierski Aut. Nádr., ul. Fabryczka/ul. Krakowska
10:45 Mszana Dolna Dworzec PKS
15:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
17:00 Krefeld Hbf, Südseite
14:50 Breda Central Station - Stationweg
05:45 Kalisz Dw.PKP
08:45 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
08:45 Polska Cerekiew Przystanek przy sklepie RTV AGD
09:55 Czechowice-Dziedzice Dworzec PKS, ul. Niepodległości
10:30 Radomsko dworzec PKS
12:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
13:10 Tarnobrzeg Dworzec PKS
11:15 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
16:15 Zamosc Dw. PKS st.0
17:30 Moers Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
16:15 Eindhoven Parkoviště P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan
11:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:05 Raciborz dworzec PKS
10:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:15 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
13:15 Radom dworzec PKS
13:40 Stalowa Wola Dworzec PKS
11:45 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
17:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
17:45 Duisburg Otto-Keller-Straße
17:05 Venlo Central station
09:35 Rybnik Parking przed DW.PKP, ul. Dworcowa
13:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
14:15 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
14:00 Nisko Plac Wolności
12:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
18:30 Bochum Wittener Straße, železniční most
17:30 Monchengladbach Hbf / alter Busbahnhof-Hindenburgstr
09:50 Zory Dworzec PKS
13:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parkoviště za hotelem "Accademia"
15:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
14:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
12:45 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
20:45 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
18:15 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:05 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
14:15 Ozarow Aut. Nádr.
16:30 Chelm dworzec PKS
13:00 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
22:15 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
18:50 Essen Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
10:25 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
14:30 Annopol Aut. Nádr.
17:00 Krasnystaw Parkoviště naproti vlak.nadr.
13:15 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
03:20 Olszyna Orlen stanice, výjezd z dálnice Łęknica / Żary na Route 12
19:15 Dortmund Steinstraße 54
11:00 Cieszyn Parking przy dworcu PKP, ul. Bobrecka
15:00 Krasnik dworzec PKS
13:45 Krosno Zastavte `WAGABUNDA` DW. PKP
04:20 Legnica Nowodworska 30A
11:15 Skoczow Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
13:50 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
05:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
11:30 Ustron Parking-sklep LIDL, ul. Ludwika Kojzara
14:20 Rymanow Stacja BP
06:45 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
11:35 Ustron Parkování u supermarketu Poľana, ul.3 Maja
14:45 Sanok Dworzec PKP, ul. Dworcowa
07:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
07:50 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:10 Zabrze Pl. Warszawski
08:25 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:40 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:50 Chorzow Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
09:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
09:15 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
10:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
10:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
11:00 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
11:30 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
11:35 Tarnow Stanice MĄDEL ul. Mostowa 14
12:00 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
12:15 Debica Vlak. Nádr.
12:30 Ropczyce Aut. Nádr., stan. B.P. Batory
13:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
13:15 Lancut Benzinka Orlen
13:30 Przeworsk Dworzec PKS
13:50 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
14:25 Przemysl dworzec PKS
14:25 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
Dopravce: EUROLINES-MĄDELTRANS
Storno podmínky: do 72h: 90%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 0h: 5%
Slevy: 10% Důchodce od 55 let
10% Skupina 10 osob
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací