Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky E-770 Польша - Германия - Нидерланды

08:55 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
09:00 Sanok Vlak. Nádr, ul. Dworcowa 4
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
06:30 Krasnystaw Parkoviště naproti vlak.nadr.
09:00 Krasnik dworzec PKS
14:00 Bielsko-Biała Benzinka BP, ul.Warszawska 16
13:10 Ustron Parkování u supermarketu Poľana, ul.3 Maja
14:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:30 Kalisz Dw.PKP
06:10 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
09:00 Przemysl dworzec PKS
07:00 Zamosc Dw. PKS st.0
09:30 Rymanow Stacja BP
10:00 Nisko Plac Wolności
07:00 Chelm dworzec PKS
09:30 Annopol Aut. Nádr.
14:20 Czechowice-Dziedzice Dworzec PKS, ul. Niepodległości
13:15 Ustron Parking-sklep LIDL, ul. Ludwika Kojzara
16:15 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
17:00 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
06:50 Essen Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
09:45 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
09:45 Ozarow Aut. Nádr.
14:40 Pszczyna Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17
13:30 Skoczow Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
17:20 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
18:50 Olesnica Dw.PKS
07:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
08:45 Lubaczów Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
10:05 Krosno Parkovište vedle Vlak. Nádr
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
09:30 Pulawy Aut. Nádr., nast.8
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parkoviště za hotelem "Accademia"
15:00 Tychy bay v hotelu Tychy, ul.Jana Pavla II MPK
13:45 Cieszyn Parking przy dworcu PKP, ul. Bobrecka
18:00 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
08:00 Monchengladbach Hbf / alter Busbahnhof-Hindenburgstr
10:15 Lancut Benzinka Orlen
10:45 Jaslo Vlak. Nádr. nast. Wagabunda
11:15 Baranów Sandomierski Aut. Nádr., ul. Fabryczka/ul. Krakowska
10:45 Radom dworzec PKS
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
14:20 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
08:30 Venlo Central station
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
11:40 Mielec Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
11:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
12:50 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr.
14:40 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
09:10 Eindhoven Parkoviště P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan
11:30 Ropczyce Aut. Nádr., stan. B.P. Batory
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
12:15 Kielce Dworzec PKS
13:30 Radomsko dworzec PKS
14:55 Zory Dworzec PKS
10:30 Breda Central Station - Stationslaan
12:00 Debica Vlak. Nádr.
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
12:45 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
15:10 Rybnik Parking przed DW.PKP, ul. Dworcowa
11:15 Rotterdam Busstation Conradstraat
12:15 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
15:00 Sosnowiec Parkoviště, ul. Baczyńskiego 2
15:40 Raciborz dworzec PKS
12:20 Amsterdam Eurolines autobusové nádraží Duivendrecht, Stationsplein
12:30 Tarnow Stanice MĄDEL ul. Mostowa 14
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
16:00 Polska Cerekiew Przystanek przy sklepie RTV AGD
12:45 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
16:30 Kedzierzyn-Kozle Dw. PKS, ul. Czerwińskiego
13:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
18:00 Krapkowice LOTOS stanice, na silnici 45 Krapkowice Opole (mezi Strzelce Op, a Opole)
13:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
15:00 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
15:30 Katowice Dw. PKS
15:45 Chorzow Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:30 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:45 Strzelce Opolskie hotel Leśny
18:15 Opole Dw. PKS, ul. 1 Maja 4, stan.1
20:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:15 Legnica Nowodworska 30A
22:15 Olszyna Orlen stanice, výjezd z dálnice Łęknica / Żary na Route 12
03:30 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
04:45 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
07:15 Bochum Wittener Straße, železniční most
08:00 Duisburg Otto-Keller-Straße
08:15 Moers Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
08:45 Krefeld Hbf, Südseite
10:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
10:30 Bonn Thomastrasse
Dopravce: EUROLINES-MĄDELTRANS
Storno podmínky: do 72h: 90%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 0h: 5%
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací