Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky EU0330 Киев - Штутгарт

08:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
12:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
14:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:00 Kovel Benzínová pumpa "Maveks"
20:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
22:00 Dorohusk CLO POL-UKR
08:00 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
09:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
11:10 Jena Haltest. Jena Winzerla (Bedarfshaltestelle)
12:00 Erfurt Hbf., st.4
13:00 Eisenach Parkpl. in d. Waldhausstr. Bf. (Bedarfshaltestelle)
15:00 Giessen Licher-Str. an der Automeile A485
16:00 Frankfurt am Main Hbf., OB, Bussteig 7-9
17:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:45 Karlsruhe Hbf, ZOB
20:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
Dopravce: Eurovoyage
Zavazadla: 2 bag 60x40x40 cm, - free, every next from 100 UAH
Storno podmínky: do 24h: 90%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
10% Student (ISIC)
10% Skupina 10 osob
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací