Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky EU0331 Kiev - Koln

08:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
11:45 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
12:50 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
14:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:15 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
16:15 Kovel Benzínová pumpa "Maveks"
19:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
21:00 Dorohusk CLO POL-UKR
10:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
12:15 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
13:25 Braunschweig ZOB Pavilion, Berliner Platz
14:25 Hannover Hbf. OB, Bussteig 4-5
15:55 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
17:10 Unna ZOB, Busst. C
17:30 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
18:10 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
18:40 Duisburg Otto-Keller-Straße
19:15 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
20:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Dopravce: Eurovoyage
Zavazadla: 2 bag 60x40x40 cm, - free, every next from 100 UAH
Storno podmínky: do 24h: 90%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací