Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Heilbronn - Zaporizhia

04:30 Heilbronn Bahnhofstraße 36
05:30 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
06:30 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
08:30 München P+R Fröttmaning
09:30 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
10:30 Nurnberg ZOB
12:30 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
13:45 Gera Aut. Nádr.
13:45 Chemnitz Aut. Nádr., Georgstr.
06:00 Lviv Autobusové nádraží, v blízkosti bariéry, 109 Strijska str.
09:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
13:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:00 Lubny Aut. Nádr., Radyanska 157
19:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
21:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
00:01 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
01:30 Zaporizhia Aut. Nádr., Zaporozhskaya 22
Dopravce: Benz Express
Zavazadla: 2 bag up to(60x40x40)-free, every next 1kg from 1 EUR
Dodatečná informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 50-80% of ticket price.
Storno podmínky: do 744h: 90%
odjezd od 744h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 12-16 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Studenti do 26 let (ISIC)
20% Ditě od 5-12 let
50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací