Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Huelva - Kiev

10:00 Malaga Aut. Nádr.
11:30 Granada Aut. Nádr.
13:30 Almeria Aut. Nádr.
16:30 Cartagena Aut. Nádr.
17:30 Murcia Aut. Nádr., Bolos 33
18:30 Alicante Aut. Nádr., ul. Muelle de Poniente, námořní přístav
21:30 Valencia Aut. Nádr. ul. Avinguda Mendez Pidal 13
22:30 Castellón de la Plana Estacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340
01:30 Tarragona Bus Station
02:30 Barcelona Aut. Nádr. "Nord"
03:00 Gerona Aut. Nádr.
10:30 Chop celnice (UA-HU)
11:00 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
12:00 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 14
15:00 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
16:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
20:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
22:00 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
00:01 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
02:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Dopravce: Universe
Zavazadla: 2 bag up to 60x40x30 - free, every next - 20 EUR
Dodatečná informace: Changing the date of departure - 10EUR
Storno podmínky: do 48h: 80%
odjezd od 48h do 24h: 70%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 3-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací