Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Ivano Frankivsk - Gdansk

19:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
20:20 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
20:55 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
21:30 Morshyn Aut. Nádr., ul.Iv.Franka 51A
21:45 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
23:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:25 Lviv Aut. Nádr. №8, ul. Dvorcova 1
02:55 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
06:05 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:00 Ostroda Dw. PKS Słowackiego 14
10:00 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
11:00 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12, st.11
Dopravce: ATE Transport
Storno podmínky: do 168h: 80%
odjezd od 168h do 48h: 50%
po 48h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací