Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kamianets-Podilskiy - Lodz

10:00 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
10:40 Dunaivtsi Aut. Nádr., ul. Shevchenka 109
11:30 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Zastavit ve středu na kruhu
12:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:20 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
14:15 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
15:00 Slavuta Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
15:30 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
17:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
19:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
20:20 Kovel Benzinka "WOG", ul. Varšavská 3B
22:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:30 Dorohusk CLO POL-UKR
00:05 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
01:15 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
02:05 Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
03:15 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
04:20 Grójec ul.Armii Krajowej, 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
06:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:20 Bronisze Benzinka "Lotos"
06:35 Blonie ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
06:50 Bramki ul. Łódzka 40, Benzinka BP
07:05 Sochaczew Plac Square Dominika, u kostela
07:20 Lowicz Ul. Warszawska 9a, v přední části Hostel Lowicz
07:40 Głowno ul. Łódzka 8
08:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
Dopravce: Lux-Reisen
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(170cm)-free
Dodatečná informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací