Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kardzhali - Dortmund

05:00 Kardzhali Aut. Nádr.
06:00 Haskovo Centrální аutobusové nádraží
07:25 Plovdiv Aut. Nádr. Sud
08:15 Pazardzhik Centrální аutobusové nádraží
10:00 Sofia Aut. Nádr. "Serdika"
00:40 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
03:05 Linz Industriezeile vis a vis von Haus 84
04:40 Salzburg P+R Süd
07:05 München Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
09:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
12:25 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
15:50 Köln airport Flughafen ZOB
16:45 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
17:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
17:55 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
18:35 Dortmund ZOB, Steinstrasse
Dopravce: ArdaTur
Zavazadla: 2 bag max. 160sm -free
Dodatečná informace: Animal transportation is not allowed
Storno podmínky: do 72h: 80%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce
10% Student
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
80% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací