Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kharkiv - Gdynia

22:30 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
02:00 Sumy Aut. Nádr., ul. Baumana 40
08:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:45 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:45 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:45 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:25 Dorohusk CLO POL-UKR
19:15 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
21:45 Warszawa airport Chopina Teminal
22:30 Warszawa Aut. Nádr. "Centralna"
23:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:45 Plonsk Dworzec PKS
02:20 Ostroda Dw. PKS Słowackiego 14
03:35 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
04:55 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
05:30 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Dopravce: Stecik T.V./Kaluzhenov V.V./Boreychuk M.I.
Zavazadla: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Dodatečná informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 3h: 30%
po 3h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací