Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kherson - Karlsruhe (centr)

20:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
16:30 Melitopol Aut. Nádr., ul.Dzerzynskogo 204A
21:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
18:30 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
23:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
20:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
04:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
00:05 Oleksandriia Aut. Nádr.
01:00 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
06:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:30 Leipzig Hbf
07:30 Gera Haltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds
08:00 Jena McDonalds neben Aral
09:00 Erfurt Hotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11
10:00 Eisenach Rasthof Eisenach / Ramsberg
11:00 Bad Hersfeld Hbf
12:00 Fulda Vlak. Nádr. Ruprechtstraße 22
13:30 Wurzburg Vlak. Nádr. Bismarckstrasse
15:00 Frankfurt am Main airport Letiště
16:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:00 Heilbronn Hbf-Busbahnhof, pl.4
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2 bag up to 40kg(40x60x40)-free, every next 1 kg - 1 EUR
Dodatečná informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 65 let
10% Invalida
20% Ditě od 10-12 let
30% Ditě od 2-4 let
30% Ditě od 4-10 let
99% Děti 0-2 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací