Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kherson - Karlsruhe (south)

16:30 Melitopol Aut. Nádr., ul.Dzerzynskogo 204A
18:30 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
20:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
00:05 Oleksandriia Aut. Nádr.
01:00 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
20:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
21:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
23:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
04:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:00 Gorlitz Hornbach Görlitz
05:00 Dresden Riegel Platz
06:00 Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
07:30 Hof Am McDonald
08:30 Bayreuth Kaserne
09:30 Nurnberg ZOB Käthe-Srobel-Straße
11:00 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
12:30 München park. P+R, Fröttmaning st. DTG
13:30 Augsburg Oberhausen Nord, Endstation Tram Nr.4
14:30 Ulm schlossgarten
16:00 Stuttgart Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
17:00 Pforzheim Busbahnhof Nord
17:30 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2 bag up to 40kg(40x60x40)-free, every next 1 kg - 1 EUR
Dodatečná informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 65 let
10% Invalida
20% Ditě od 10-12 let
30% Ditě od 2-4 let
30% Ditě od 4-10 let
99% Děti 0-2 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací